Thyssen Boutique Apartments By Caleta Homes

Thyssen Boutique Apartments By Caleta Homes Málaga har ett centralt läge med utsikt över staden och ligger cirka 8 minuter till fots från Glas och kristallmuseet. För att gästerna ska kunna utforska omgivningarna erbjuds cykeluthyrning.

Lägenheten erbjuder gästerna hårtorkar, badlakan och handdukar i badrummet. Dessutom finns det en separat toalett och en dusch.

Detta boende har kylskåp och köksredskap i ett komplett kök.

Lägenheten ligger i distriktet Malaga Centro och erbjuder närhet till Mercado Central de Atarazanas som ligger mindre än 450 meter bort. Turisterna kan besöka CAC Málaga nära den här lägenheten. Inom 4 km från Thyssen Boutique Apartments By Caleta Homes hittar du Malagas botaniska trädgård. Busshållplatsen Pasillo de Santa Isabel är belägen i närheten av boendet.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Thyssen Boutique Apartments By Caleta Homes Málaga
iloftmalaga Calle Nueva Lofts
Mobilpris

iloftmalaga Calle Nueva Lofts

86 m från boendet
USD 255 USD 230
per natt
Inmalaga Luxury Loft 3
Mobilpris

Inmalaga Luxury Loft 3

8.9
Fantastiskt 26 recensioner
98 m från boendet
USD 417 USD 375
per natt
Iloftmalaga Plaza De Las Flores Premium
Mobilpris

Iloftmalaga Plaza De Las Flores Premium

9.3
Utmärkt 64 recensioner
104 m från boendet
USD 750 USD 675
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Malaga Flygplats
    13 km

    Tågstationer

    Malaga Train Station
    1,3 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    Transfer

    • Flygplatstransfer (mot avgift)

    Boendetjänster

    • Säkerhetsfack
    • 24-timmars reception
    • VIP-incheckning/-utcheckning
    • Snabbincheckning/-utcheckning
    • Säkerhet
    • Bagageförvaring
    • Biluthyrning
    • Utflykts-/biljettservice

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Köksgeråd

    Företagstjänster

    • Fax-/fotokopiering

    För barn

    • Barnsängar

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Uppvärmning
    • Sittgrupp
    • Te- och kaffefaciliteter
    • Matbord
    • Strykservice

    I badrummet

    • Tvättmaskin
    • Gratis toalettartiklar

    Utrustning

    • LCD-TV

    Design

    • Parkettgolv

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt
    • Hiss
    • Brandsläckare
    • Nyckelåtkomst

    Husdjur

    • Husdjur tillåtna

    Viktig information

    Incheckning: från 16:00 till 21:00
    Utcheckning: senast 12:00
    LicensnummerA/MA/01304,A/MA/01304
    Vanliga frågor
    • Vilka bekvämligheter på rummet finns på Thyssen Boutique Apartments By Caleta Homes?
      Gästerna på Thyssen Boutique Apartments By Caleta Homes kan njuta av en bekväm vistelse med tvättmaskin, samt plattskärms-TV.
    • Är det tillåtet att bo med husdjur Thyssen Boutique Apartments By Caleta Homes?
      Visst, Thyssen Boutique Apartments By Caleta Homes tillåter husdjur.
    • Ligger lägenheten nära tågstationen?
      Malaga tågstation ligger inom 15 minuters promenad från lägenheten.
    • Vilka bekvämligheter har Thyssen Boutique Apartments By Caleta Homes för affärsresenärer?
      Thyssen Boutique Apartments By Caleta Homes har en rad bekvämligheter för affärsresenärer, bland annat kopiator.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Malaga Flygplats
    13 km

    Tågstationer

    Malaga Train Station
    1,3 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Thyssen Boutique Apartments By Caleta Homes Málaga

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng